Organizator:

Kongres dla całej branży fitness i wellness

Podziel się

Polish Fitness Summit to spotkanie profesjonalistów branży fitness, managerów, trenerów i właścicieli firm, dla których ważna jest przyszłość branży oraz rynku i usług fitness & wellness. Po pierwszej, bardzo udanej edycji, organizatorzy pracują nad kolejną odsłoną. Wiadomo, że odbędzie się ona 19-20 maja 2023 r. w Poznaniu.

Polish Fitness Summit stanowi pierwsze (w czasie pandemii) tak duże wydarzenie i okazję do wymiany doświadczeń, dyskusji o rzeczywistych problemach branży. Daje szansę na rozmowy o kondycji klubów, siłowni i branży wellness. Oferuje dwa dni pełne prelekcji, paneli dyskusyjnych, których uczestnicy i słuchacze poszukają odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

Tematów do dyskusji nie brakuje: w jaki sposób połączyć i wzmocnić interesy tak wielu różnych podmiotów zrzeszonych w organizacji do której należą zarówno małe kluby, studia, ale też duże kluby sieciowe? Jak organizować wsparcie dystrybutorów i producentów wyposażenia dla obiektów oraz operatorów kart sportowych? – to tylko niektóre z nich.

Organizatorzy proponują także panele eksperckie, prezentacje rozwiązań, rozmowy o ich przyszłości oraz dyskusje i prezentacje narzędzi do zarządzania sprzedażą.

Dwa kongresowe dni dykusji i spotkań na żywo dopełnia wieczór branżowy.

Pierwsze wydarzenie organizowane przez Polską Federację Fitness i Grupę MTP odbyło się w maju 2022 r. w Poznań Congress Center. Kolejne zaplanowano na 19-20 maja 2023 r., także na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wkrótce zostają opublikowane pierwsze szczegóły programu

Dołącz do wydarzenia
na Facebooku
i bądź na bieżąco!